zamknij

Akcja dla bibliotek „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”

0

Dodano: 2018-08-08

Uwaga! Zachęcamy do zgłaszania się wszystkie Pracownie działające w strukturach bibliotek lub w okolicach. Jest świetna czytelnicza akcja z upamiętnieniem 100 lecia odzyskania niepodległości. Jak świętować - to przez cały rok!  Po więcej informacji odwołuję bezpośrednio na stronę : http://lustrobiblioteki.pl/mirabelka-kielkujaca-historia-w-100licy/

Przez Panią Barbarę Morawiec są przygotowane świetne i gotowe do wydruku materiały! W ramach akcji Lustro Biblioteki przygotowało i udostępnia nieodpłatnie materiały edukacyjne oraz promocyjne. Każdy zainteresowany może z nich skorzystać przy organizacji warsztatów „Mirabelka – kiełkująca historia”.

Organizatorem akcji jest Barbara Maria Morawiec, red. nacz. serwisu Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl). Natomiast współorganizatorem akcji jest Wydawnictwo Zielona Sowa.

 

Efekt

Zgodnie z założeniami, celami akcji są: promocja czytelnictwa; rozbudzanie zainteresowania historią Polski; zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną; włączenie społeczności do świętowania 100-lecia Niepodległości; organizacja warsztatów w bibliotekach publicznych dzielnic Warszawy oraz innych bibliotekach na terenie Polski.

Czas realizacji

Termin realizacji warsztatów w bibliotekach: 1 sierpnia 2018 – 14 października 2018 roku.

Czego potrzebujesz?

Środki bieżące na wydruk materiałów, zakup książki, poczęstunek.

Skontaktuj się z autorem