zamknij

Gotujemy - Blogujemy

0

Dodano: 2018-02-15

Po pierwszych, komputerowych zajęciach dla dorosłych w naszej Pracowni, narodził sie pomysł na realizację projektu, który zmobilizuje uczestników  warsztatów - zwłaszcza "Aktywne Seniorki" do zdobywania umiejętności korzystania z narzędzi komputerowych i internetu. Zakładamy BLOG KULINARNY. 

Nasze Panie uwielbiają gotować. Obok Pracowni mamy do dyspozycji kuchnię, w której będziemy testować kolejne przepisy a następnie publikować na blogu sprawdzone, godne polecenia receptury. Uczestnicy będą mieć okazję nie tylko do międzypokoleniowej integracji i wymiany doświadczeń, ale do zdobywania konretnych umiejętności z zakresu edcyji tekstu, podstawowej obróki zdjęć, publikacji internetowych itd.

Blog zawierać będzie odpowiednie tematyczne zakładki, by odwiedzający go użytkownicy szybko wyszukali interesujące ich propozycje. Do wspólnego gotownia i blogowania zaprosimy również dzieci :) W ten sposób powstanie naprawdę wyjątkowe miejsce w sieci!:) Już nie możemy doczekac się pierwszych realizacji. 

Skontaktuj się z autorem