zamknij

centrum doradcze

Jeśli jesteś liderem lub wolontariuszem
jednej z pracowni Orange, możesz zgłosić
się do nas po pomoc i poradę.

Małgorzata Kowalewska

zarządzanie projektami
planowanie
motywowanie
promocja
moderowanie i administrowanie portalem
pozyskiwanie funduszy
rekrutacje

malgorzata.kowalewska@orange.com
tel. (+48) 512 389 164

Koordynatorka programu Pracownie Orange. Absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing w Akademii Leona Koźmińskiego. Z sektorem NGO związana od 2011 roku. Odpowiedzialna za prawidłowy przebieg programu oraz wsparcie merytoryczne dla Pracowni. Prywatnie - szczęśliwa mama dwójki dzieci i miłośniczka ogrodów.

Bartłomiej Kuczyński

media
media relations
komunikacja

bartlomiej.kuczynski@orange.com
tel. (+48) 518 278 522

Odpowiedzialny za PR i projekty strategiczne Fundacji Orange. Absolwent UW (historia sztuki). Od 2010 zajmuje się komunikacją, wcześniej w obszarze kultury, m.in. w Narodowym Archiwum Cyfrowym. Wesprze Was w sprawach związanych z kontaktem z mediami i komunikacją. Prywatnie mąż jednej żony, ojciec dwóch córek i entuzjasta metody Montessori.

Katarzyna Ławecka

grywalizacja
animacja
administarcja portalem

katarzyna@highlight.pl

Administratorka grywalizacji na platformie Pracowni Orange. Od ponad 2 lat grywalizuje, pisze wyzwania, rozdaje punkty, komentuje, obsypuje nagrodami i zachęca Pracownie do działania na platformie i w realnym świecie. Bacznie obserwuje wszystko, co dzieje się w Pracowniach. Jeśli macie pytania lub wątpliwości dotyczące grywalizacji lub korzystania z portalu to piszcie i pytajcie pomoże na pewno!

Marta Białek-Graczyk

animacja kultury
innowacje społeczne
zarządzanie projektem
latający animatorzy kultury

marta.bialek@e.org.pl
tel. (+48) 22 22 43 490

Animatorka kultury, socjolożka. Założycielka i prezeska Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę”. Autorka i współautorka projektów społecznych i kulturalnych oraz publikacji (m.in “Zoom na domy kultury”, “DLA – Animacja kultury”, „Jaskółki – nowe zjawiska w warszawskich instytucjach i nieinstytucjach kultury“). Akuszerka ponad 100 projektów społeczno-kulturalnych. Założycielka Sieci Latających Animatorów Kultury zrzeszającej ponad 80 animatorów i edukatorów. Szefowa projektów regrantingowych i współautorka koncepcji inkubowania projektów w Towarzystwie „ę“. Autorka publikacji „Kulturalny start-up od pomysłu do realizacji“, w której zbiera ponad 13 letnie doświadczenia Towarzystwa „ę“ w inkubowaniu innowacji w kulturze i działaniach społecznych.

Daniel Lichota

Liderzy
motywacja
budowanie zespołu
coaching
strategia

daniel.lichota@gmail.com

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji strategia w biznesie. Współpracownik Szkoły Liderów. Trener i autor programów szkoleniowych z zakresu umiejętności społecznych. Specjalizuje się w zakresie przywództwa i wszystkiemu co wspiera lidera i liderkę w pełnieniu tej roli. W swojej pracy charakteryzuje się dużą uwagą i nastawieniem na ludzi oraz nieszablonowymi i atrakcyjnymi metodami prowadzenia zajęć. Pracuje również jako coach i wspiera ludzi poprzez pracę 1:1. Członek STOP oraz PTP.

Marzena Kacprowicz

e-wolontariat
kreatywne korzystanie z internetu
komunikacja i promocja
crowdsourcing
crowdfunding

m.kacprowicz@e-wolontariat.pl
tel. (+48) 22 825 70 22

Z wykształcenia polityk społeczny, z pasji – promotorka kreatywnego korzystania z Internetu. Od 2011 roku związana z Fundacją Dobra Sieć, w której opiekuje się Programem E-wolontariatu. Prowadzi szkolenia z zakresu m.in. (e-)wolontariatu, bezpiecznej współpracy on-line i crowdfundingu. Współautorka pierwszego w Polsce „Podręcznika e-wolontariatu” i aplikacji Tudu.org.pl. Chętnie podpowie wam m.in., w jaki sposób zorganizować wolontariat w Pracowni Orange, jak motywować wolontariuszy oraz jak współpracować z nimi przez Internet.