zamknij

Latający Animatorzy Kultury - nabór dla nowych Pracowni

0

Jak działać w społeczności tworząc teatr z niczego? Jak wykorzystywać nowe technologie i zasoby sprzętowe Pracowni? Jak stworzyć lokalny klub fotograficzny? Jak nawiązać relacje z lokalnymi partnerami? Na te i wiele innych pytań Pracowni Orange pomogą odpowiedzieć Latający Animatorzy Kultury, Latający Socjologowie i Latający Animatorzy Cyfrowi. Rusza wsparcie Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" dla nowych Pracowni Orange. Poznaliście ich na Tragowisku Próżności, teraz czas zaprosić ich do Waszych Pracowni.

Kim są? Latający Animatorzy Kultury, Socjologowie, Animatorzy Cyfrowi to sieć 77 animatorów kultury, socjologów, edukatorów o kompetencjach cyfrowych. ​W ciągu pięciu lat zrealizowali ponad 500 lotów do miejscowości w całej Polsce. W swojej codziennej działalności. ​S​ieć skupia się na wsparciu takich instytucji, jak: domy kultury, biblioteki, muzea, galerie sztuki, orliki, organizacje pozarządowe, Uniwersytety Trzeciego Wieku oraz Pracowanie Orange, które wspiera już od ponad 3 lat. 

 ​Co zrobić, żeby wziąć udział w Programie wsparcia? 

1. Zapoznać się z ofertą wsparcia

2. Zapoznać się z Reagulaminem programu

3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy lub wypełnić dokument załączony poniżej i odesłać go na adres mailowy: eliza.gryszko@e.org.pl

4. W razie wątpliwości zadać pytanie koordynatorce: eliza.gryszko@e.org.pl, tel. 22 224 35 92. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2015 r. Nabór skierowany jest tylko do Pracowni Orange z II edycji programu.

Skontaktuj się z autorem