zamknij

Pracownia Orange w Gubinie ma nowe logo!

0

W piątek, 27 grudnia, zakończył się konkurs na projekt loga gubińskiej Pracowni Orange! Było to wydarzenie zainicjowane przez działającą w Domu Kultury młodzież, skierowane do użytkowników portalu Facebook. Pierwsze informacje o konkursie pojawiły się w Internecie już pod koniec listopada i od tamtego czasu jury czekało na prace konkursowe, których finalnie otrzymaliśmy aż trzydzieści!

Zwyciężyła praca Piotra Skrzeczkowskiego - ucznia Liceum Ogólnokształcącego w Gubinie. Jury zdecydowało, że to właśnie ona zasługuję na przewidzianą w konkursie nagrodę - tablet. Niezwykle ciekawy, gwiazdkowy prezent został ufundowany przez firmę Tekra, firmę Cierpik, Pub "Sąsiedzi" i radnego miasta - Edwarda Patka.

Nasze logo, które stanie się teraz swego rodzaju symbolem gubińskiej Pracowni, pozwoli na szybszą identyfikację i zapewni większą rozpoznawalność, zarówno lokalnie, jak i podczas ogólnopolskich zjazdów Pracowni.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy sponsorom, gratulujemy wygranej Piotrowi i mamy nadzieję na podobne zainteresowanie proponowanymi przez gubińską Pracownię Orange akcjami w przyszłości.

Marta Palińska

 

Skontaktuj się z autorem