zamknij

Przy choince

0

Duże dwie, pachnące pięknie udekorowane choinki stanęły w Pracowni Orange i Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Świętami w placówce zapachniało już we wtorek 14 grudnia podczas bożonarodzeniowego koncertu, połączonego z ubieraniem tradycyjnego drzewka, występami młodych artystów i akrobatów oraz wizytą świętego Mikołaja.

Ozdoby do dekoracji choinki przygotowali pracownicy GOK i Pracowni Orange.

Z zaproszenia do wspólnego ubierania drzewka przy dźwiękach kolęd skorzystała liczna grupa dzieci, którym towarzyszyli rodzice i dziadkowie oraz święty Mikołaj z pomocnikami. Święty z brodą nieco się spóźnił, ale w zamian przywiózł worek prezentów, watę cukrową i inne słodkości.

Wtorkowy koncert rozpoczął się od wręczenia podziękowań wolontariuszom naszej pracowni, którzy kilka dni wcześniej obchodzili swoje święto. Okolicznościowe dyplomy i upominki  odebrali Sebastian Krawczyński i Filip Rak, którzy na co dzień wspierają działalność placówki.

Ponadto w Pracowni Orange na poddaszu GOK uczestnicy spotkania oglądali wystawę prac młodych plastyków zatytułowaną "Mój Anioł", a także rozkoszowali się watą cukrową i pysznymi ciasteczka, które przygotowali pracownicy ośrodka.

Skontaktuj się z autorem