zamknij

Cykliczne Spotkania Liderów Pracowni Orange

0

UWAGA! Z  UWAGI NA NISKĄ FREKWENCJĘ PRZENOSCIMY SPOTKANIE NA PRZYSZŁY ROK.

 

Witajcie,

 Po przerwie zapraszamy na kolejne z cyklu CSLPO. Tym razem porozmawiamy o cyfrowym dobrostanie.

Jak dbać o (nie tylko cyfrowy) dobrostan w pracy i edukacji?

Technologie nas stresują i nie chodzi tylko o momenty kiedy "coś nie działa" podczas telekonferencji.

Nawet kiedy się do tego nie przyznajemy, podczas wydarzeń online, trudniej jest zrobić sobie przerwę. Większym wyzwaniem jest odczytywanie emocji współpracowników i współpracowniczek, a poziomy energii podczas spotkań wydają się być zupełnie poza naszą kontrolą.

Porozmawiamy o tym jak budować w sobie odporność na dystrakcję i kształtować lepsze nawyki cyfrowe w pracy. Dowiecie się jak możecie zadbać lepiej o siebie i odbiorców Waszych działań: zajęć, warsztatów, spotkań, animacji, jak wprowadzać do nich elementy które pomagają się skupić i obniżać zmęczenie, zwłaszcza wynikające z intensywnego korzystania z technologii.

 

Prowadzący: Kamil Śliwowski – trener i animator edukacji medialnej i cyfrowej, w szczególności dot. prawa autorskiego, otwartych zasobów i bezpieczeństwa w sieci. Ponad dekadę działał w ruchu na rzecz otwartych zasobów wiedzy i kultury: Creative Commons, prowadząc działania edukacyjne zarówno w Polsce jak i międzynarodowo. Od kilkunastu lat związany z trzecim sektorem, współpracuje z fundacjami Panoptykon i Szkoła z Klasą, blogiem Sektor 3.0, tworzy newsletter poświęcony nowoczesnej edukacji na otwartezasoby.pl. Najbardziej lubi uczyć się poprzez uczenie innych.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom 30 listopada i potrwa ok. 2.5h. Godzinę możecie określić sami wypełniając ankietę, która posłuży jako deklaracja uczestnictwa. Możecie zaprosić na nie przedstawicieli instytucji, z którymi współpracujecie, z prośbą, aby również wypełnili ankietę uczestnictwa do 19 listopada. 


Do zobaczenia!

 

Fot: Mo on Unsplash

 

 

Skontaktuj się z autorem