zamknij

Program grantowy ruszył!

0

Drogie Liderki i Liderzy Pracowni Orange,

10 września rusza nabór na granty dla wszystkich edycji Pracowni Orange. W tej edycji możecie zawnioskować o maksymalną kwotę 2000 zł brutto na realizację projektu w swojej Pracowni Orange.

Cele Programu grantowego to:

  • Realizacja projektów mających na celu rozwój wiedzy mieszkańców i mieszkanek w zakresie ekologii oraz wykorzystanie jej w działaniach praktycznych.
  • Realizacja projektów opartych o zasady działania DIY (Do it yourself, czyli zrób to sam) w szczególności wspólnej wymiany doświadczeń uczestników i uczestniczek w szczególności w zakresie majsterkowania, tworzenia i budowania przedmiotów codziennego użytku.
  • Realizacja projektów mających na celu praktyczne pokazanie możliwości wykorzystywania nowych technologii jako narzędzia pomagającemu w szerzeniu wiedzy o ekologii oraz dbaniu o nią.

Wnioski możecie składać do 30 września 2021 roku

Szczegóły w regulaminie. 

UWAGA! 

W dniu 15 wrześnie w regulaminie w tabeli z punktacją (VIII. 1) punkt i został zoprecyzowany zmieniony z "Projekt łączy elementy ekologi z fablabem" na "Projekt łączy elementy dotyczące ekologii oraz  działania DIY, majsterkowania, wymianę doświadczeń itp.”

Nie chodzi nam o to, że tylko Pracownie posiadające Makerspace, roboty, drukarki 3D mogą spełnić ten punkt. Punktowane są wszelkie działania polegające na tworzeniu, budowaniu, majsterkowaniu.

We wniosku grantowym pojawił się punkt „Wkład niefinansowy osobowy lub rzeczowy”. Proszę nie ujmujcie go w tabeli z kosztami, jeśli taki wkład posiadacie wpiszcie go w tabeli pod kosztorysem.

W razie potrzeby konsultacji, niejasności dzwońcie (514 181 921) lub piszcie. Gdybym nie odebrała ślijcie sms z prośbą o kontakt.

Skontaktuj się z autorem