zamknij

Wakacyjny czas w pracowni w Drzonowie

0

Pracownia Orange w gminnej świetlicy w Drzonowie, prowadzi kolejne letnie zajęcia dla dzieci. Wakacje to wspaniały okres. Zwłaszcza dla najmłodszych. Jest to czas na nieskrępowane obowiązkami szkolnymi rozwinięcie dziecięcych zainteresowań i umiejętności, zawarcie nowych znajomości oraz  na zabawę.

Dzięki przygotowanej w pracowni ofercie przy udziale filii gminnej biblioteki w Drzonowie dzieci wypełniają swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną zabawą. Robią to co sprawia im największą radość, a wartością dodaną przy tym, jest to, że poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje kompetencje. W te wakacje korzystają z różnorodnych rozrywek, m. in.: "rękodzielnia" - prace plastyczne i manualne w różnych technikach; "programownia" - rozwój kompetencji cyfrowych z: Lego WeDo 2.0, Scottie Go, robotowi Photon; gry planszowe i zabawy wspólne. Wakacyjny cykl zajęć trwa w pracowni od początku wakacji i trwać będzie do 13 sierpnia.

Z zajęć w pracowni korzystają dzieci głównie z naszej gminy, zwłaszcza Drzonowa, Sarbii czy Karcina, ale gościmy także osoby spoza naszych miejscowości, przybywające w te okolice np. na wakacje.

Skontaktuj się z autorem