zamknij

O projekcie Działaj Lokalnie i zajawka m.in. o Bulkowie w Kurierze Mazowieckim

0

W TVP 3 Warszawa, w wydaniu Kuriera Mazowieckiego w dniu 9 lipca 2021 r. pojawił się materiał filmowy promujący inicjatywę Działaj Lokalnie w powiecie płockim. Znajduje się w nim krótka zajawka m.in. o projekcie ArtFuturo czyli artystyczna fuzja pokoleń w Bulkowie, który realizujemy dzięki Fundacji "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem".

Link do materiału: https://www.facebook.com/flzpmlodzirazem/videos/173514251476429

Inicjatywa pn. „ArtFuturo - artystyczna fuzja pokoleń w Bulkowie” została złożona przez grupę nieformalną pn. “BulkoFuturo” działającą wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Bulkowie, kwota dofinansowania wyniosła 4000 zł. Celem projektu jest kreatywna integracja mieszkańców Bulkowa poprzez artystyczne działania, w okresie wakacyjnym na dziedzińcu Biblioteki powstanie futurystyczny mural upamiętniający Rok Stanisława Lema, ponadto odbędą się warsztaty malarskie, teatralne, powstanie strefa relaksu dla jeszcze lepszej integracji społeczności lokalnej.

Dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem" i Powiatu Płockiego.

 

 

 

Skontaktuj się z autorem