zamknij

Spotkanie Liderek i Liderów Pracowni Orange 22.06.2021, godz. 14:00-16:00

0

Drogie Liderki i Liderzy Pracowni Orange!

Nadchodzi LIDERSKA REGENERACJA!!! Szukacie energii, motywacji i dobrych doświadczeń? Zapraszamy!!!

Za nami rok zupełnie nietypowy, który wybił nas wszystkich z dawnych schematów działania. Był to czas nowych wyzwań, trudności, dostosowywania się do pandemicznej sytuacji. Poczuliśmy zmęczenie, a teraz wraz z nadejściem wiosny, pojawia się energia i potrzeba działania. 

Zapraszamy Was do LIDERSKIEJ REGENERACJI - programu przygotowanego specjalnie dla Was w oparciu o wyniki badania potrzeb, w którym braliście udział, za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy.

Odbudujemy zaangażowanie, poszukamy nowych dróg. Podzielimy się doświadczeniami, wypracujemy kompetencje na nowe czasy. Z energią, nadzieją i siecią wsparcia, jaką tworzą dla siebie Pracownie i wszyscy partnerzy, ruszymy do działania! Niech źródłem siły będą nowe umiejętności i spotkania pełne zrozumienia. 

Zapraszamy wszystkie osoby związane z Pracowniami Orange – Liderki i Liderów, a także szefów instytucji na spotkanie online z nami i Partnerami Programu Pracownie Orange w dniu 22 czerwca 2021 godzina 14.00-16:00

Podczas spotkania dowiesz się więcej o Programie Liderska Regeneracja - co dla Was przygotowaliśmy i jak z niego skorzystać i o tym co przygotowaliśmy dla lokalnej społeczności wspólnie z Partnerami.

Specjalnie dla Was wystąpi gość specjalny – Miłka Raulin - zdobywczyni Korony Ziemi.

Będzie czas na rozmowy w podgrupach i integrację.  Zapraszamy do rejestracji już teraz: https://forms.office.com/r/d11yHdrHP6

Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca do godz. 20:00. 

Skontaktuj się z autorem