zamknij

Licytacja na WOŚP zakończona

0

Zakończyła się licytacja prac, które na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. We wtorek 12 stycznia obrazy Sylwii Lis-Persony i Teresy Marii Przypis zostały wysłane do nowych właścicieli, którzy zapłacili za nie łącznie 965 złotych.

Reprodukcja obrazu Pabla Picassa "Kobieta z kwiatem" autorstwa byłej instruktorki GOK w Trzydniku Dużym Teresy Marii Przypis została wylicytowana za 760 złotych. Taką kwotę za obraz wykonany na płótnie farbami akrylowymi, zapłacił nabywca z Anusina, który był jedną z czterech osób zainteresowanych zakupem tej pracy.

Obraz zatytułowany "Fragmenty IV", wykonany przez Sylwię Lis-Personę na jednym z plenerów malarskich, współorganizowanych przez trzydnicki ośrodek kultury, licytowały trzy osoby.

Najwyższą kwotę - 205 złotych, za pracę namalowaną farbami akrylowymi i olejnymi na płótnie zaoferowała nowa właścicielka z Otwocka.

Cały dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. 29. Finał orkiestry odbędzie się w niedzielę 31 stycznia z udziałem wolontariuszy z 1362 sztabów w Polsce i poza jej granicami.

 

Współorganizatorem akcji była Pracownia Orange w Trzydniku Dużym. 

 

https://ias24.eu/

Skontaktuj się z autorem