zamknij

Nowa forma, większy zasięg…

0

Szkolenia online to nie to samo, co tradycyjne, stacjonarne szkolenia, to jednak mają dużą zaletę… możliwość udziału osób z odległych miejscowości. Do tej pory w naszych szkoleniach uczestniczyli bibliotekarze z powiatu bytowskiego.   

23 grudnia 2020 roku, dzięki formie online uczestnikami szkolenia byli bibliotekarze, dyrektorzy bibliotek publicznych, pedagogicznych, instytucji pomocowych oraz pracownicy socjalni z Gdańska, Słupska, Pucka, Bytowa, Parchowa i Trzebielina. 

„Ludziach w czterech kolorach”, czyli zielonych, którzy lubią „tak jak zawsze”, czerwonych poszukujących uznania, niebieskich kochających dokumenty i żółtych dywagujących o przyszłości świata, opowiadał dr Marcin Karwowski - doktor nauk humanistycznych w dziedzinie bibliologii i informatologii, dyplomowany infobroker, coach i trener. Doradca merytoryczny w centrach organizacji pozarządowych, koordynator projektów, członek Stowarzyszenia MENSA Polska. Dyrektor Biblioteki Publicznej w Kokoszkowach. Specjalizuje się w optymalizowaniu pracy instytucji i firm poprzez: udoskonalanie komunikacji, wdrażanie nowych mechanizmów zarządzania, szkolenia z zakresu kompetencji menedżerskich, cyfrowych, trenerskich i miękkich. 

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznali się z wiedzą na temat komunikacji werbalnej i niewerbalnej, zdiagnozowali swój styl komunikacji oraz zwiększyli skuteczność porozumiewania się.

Skontaktuj się z autorem