zamknij

Zakończenie

0

 

Nadszedł czas otwarcia gry, a następnie  świętowania z okazji zakończenia projektu "Escaperoom- rum tum tum” programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Po zakończeniu przygotowywania escaperoomu młodzież zaprosiła pare znajomycn uczęszczających do Gubińskiego Domu Kultury żeby przeszły nasz Escaperoom. Na przejście gry, dwie grupy po trzy osoby miały godzinę, jednak zagadki udało się rozwiązać trochę wcześniej. Młodzież poprawiła swoje błędy, które pojawiły się przy „miniescaperoomie”, dlatego łamigłówki były prostsze, a podpowiedzi nie dało się odnaleźć przez przypadek. Gościom bardzo podobał się efekt naszego projektu. Jako, że były to osoby w wieku uczestników projektu, wręcz zazdrościły udziału w nim.

Kiedy osoby zaproszone opuściły pomieszczenie młodzi ludzie wraz z koordynatorką usiedli w samym escaperoomie i omówili przebieg całego projektu. Poruszony został temat rozwoju młodzieży, każdy opowiedział czego się nauczył. Uczestnicy szczerze wyjawiali co im się podobało w trakcie ostatnich paru miesięcy, a co nie. Odpowiedzieli sobie na pytanie, czy ich oczekiwania się spełniły. Młodzi ludzie narzekali przede wszystkim na utrudnienia związane z koronawirusem, jednak są bardzo zadowoleni ze swojej pracy. 

Później nadeszła jedna z ulubionych części czyli wielki poczęstunek. Młodzież zamówiła pizzę. Przy pizzy uczestnicy również rozmawiali o projekcie jednak bardziej swobodnie i prywatnie.

Skontaktuj się z autorem