zamknij

Sztab WOŚP Gubin

0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zawita do Gubina. 10 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał, a zebrane pieniądze zostaną tym razem przeznaczone na ZAKUP SPRZĘTU DLA LARYNGOLOGII, OTOLARYNGOLOGII I DIAGNOSTYKI GŁOWY!

Szefem Gubińskiego Sztabu powstałego przy Gubińskim Domu Kultury został ponownie Marcin „Gwizdo” Gwizdalski, a jego zastępcą – Kamil Kuśnierek. Ponadto w Sztabie WOŚP Gubin znaleźli się: Aleksander Urbaniak (Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych), Sylwia Leszczyńska, Klaudia Pytiak, Tymoteusz Górski, Tomasz Selerski, Jakub Brzeziński oraz młodzież szkolna – Daria Raszyk, Karo Mikołajewska, Wiktoria Żurko (Pracownia Orange w Gubinie i Młodzieżowa Grupa „OTWARTE”). Grupa aktywistów już pracuje nad licznymi atrakcjami i niespodziankami, które trzymane są w ścisłej tajemnicy. Plan imprezy został tak skonstruowany, aby mimo obostrzeń epidemiologicznych każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oj, będzie się działo!

Gubiński Sztab WOŚP działający w Gubińskim Domu Kultury zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapisywania się na listę wolontariuszy, którzy podejmą się zbierania środków finansowych w dniu Finału, a także zwraca się z prośbą do ludzi wielkiego serca o każdą formę wsparcia tego, jakże innego od wszystkich, Finału. Oczywiście wszystkie fundusze pozyskane podczas niedzielnej imprezy zostaną przekazane na konto Fundacji Jurka Owsiaka.

Zagrajcie razem z nami 10 stycznia 2021 roku w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!!! Czekamy na Ciebie!!!

Skontaktuj się z autorem