zamknij

Edukacyjna wyprawa rowerowa

0

Edukacyjna wyprawa rowerowa

W "małych ojczyznach" jest wiele ciekawych, ale mało znanych miejsc. Nasza Gmina Trzydnik Duży chce zachęcić do ich poznawania. Okazją będzie rajd rowerowy pod hasłem "Miejsca znane i nieznane". Wyprawa jest planowana na sobotę 19 września, a jej uczestnicy mogą wygrać rower i inne atrakcyjne nagrody.

 

Każdy z uczestników sam wybierze trasę, którą zechce przejechać. Wspólny start jest planowany na 19 września o 12.30 na trzydnickim "Orliku". Meta została wyznaczona przy remizie OSP w Rzeczycy Księżej. Na starcie uczestnicy rajdu otrzymają okolicznościowe koszulki, zaś na mecie - folder z opisem miejsc, które znajdują się na trasie przejazdu.

Rajd jest organizowany także z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Dlatego, oprócz losowania nagrody głównej i innych nagród rzeczowych, na mecie zainteresowani będą mogli wykazać się wiedzą na temat historycznej wiktorii z 1920 roku.

 
 
Uczestnicy rajdu są zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, obowiązujących ze względu na pandemię koronawirusa.

Skontaktuj się z autorem