zamknij

Wakacje on-line

0

Ze względu na  sytuacje Pracownia Orange w Trzydniku Dużym na tegoroczne wakacje nie planuje zajęć stacjonarnych, wycieczek czy pikników. Nie oznacza to jednak, że placówka nie ma dla dzieci i młodzieży propozycji wykorzystania wolnego czasu.

Od wtorku 7 lipca zapraszamy do udziału w konkursie on-line pod hasłem "Miejsca znane i nieznane". - Mimo, że ostatnie miesiące kojarzą nam się z izolacją i odosobnieniem, to ciągle w cenie są miejsca dalekie od tłumu, asfaltu i plastiku. Coraz częściej doceniamy naturę, pustkowia, zamiast pięknie przystrzyżonej angielskiej trawy siejemy kwietne łąki, spotykane już nawet w miastach! Śpiew ptaków, rechot żab, stare rozłożyste drzewa, pod którymi można znaleźć ukojenie w upalny dzień. Lubicie to? - pytają w zaproszeniu autorzy konkursu.

Do końca lipca na stronie internetowej  i profilu na Facebook'u zostanie opublikowanych 20 zdjęć zabytków, pomników przyrody i innych ciekawych miejsc w gminie Trzydnik Duży. Zadaniem uczestników będzie podanie nazwy prezentowanego obiektu i miejscowości, w której się znajduje.

Odpowiedzi mogą udzielać mieszkańcy gminy w wieku od 7 do 17 lat. Pięć pierwszych osób, które przyślą kartę udziału w konkursie z poprawnymi odpowiedziami, otrzyma nagrody ufundowane przez GOK w Trzydniku Dużym.

Skontaktuj się z autorem