zamknij

Cyfrowo - ekologiczny sierpień!

0

Z radością informujemy, że znaleźliśmy się w gronie 10 szczęśliwych Pracowni, którym udało się wygrać 3 dni warsztatów z Fundacją 5Medium :) Już nie możemy się doczekać ponieważ bardzo dobrze wspominamy poprzednie takie warsztaty z tworzenia własnej gry terenowej :)

Nasze zwycięskie zgłoszenie zawierało między innymi krótki wierszyk mówiący o naszych ekologicznych działaniach oraz zdjęcia prac wykonanych w duchu zero waste :) Poniżej dzielimy się z Wami naszym wierszykiem :)

"Ekologia fajne słowo, z nią budujesz świat na nowo. Co dzień stajesz przed wyborem czy być trendy ekologiem. My w Pracowni się staramy i "odpady" przetwarzamy. Folie, korki i tekturki znów zajmują nasze główki. Jak ze śmieci stworzyć cuda, czasem może się nie udać. My wytrwale przerabiamy - stare sznurki na makramy, długie tuby i tektury porządkują kredki, zguby. Puszki dają sporo frajdy gdy powstają z nich gokarty albo schowki, przyborniczki na flamastry i guziczki! Czasem niepozorne ścinki są podstawą do rozkminki. Jak połączyć, skleić, spiąć by z nich powstał niezły sztos! Eko notes czy kajecik nie dla małych tylko dzieci. Dużym warto też pokazać jak się w zero waste wykazać. Choć elektro z nas maniacy znajdą się tu także tacy co kochają eko życie i chcą być na jego szczycie. Naszej drogi to początek aby więc rozwinąć wątek - na Was szczerze wyglądamy i serdecznie zapraszamy" :)

Z niecierpliwością czekamy na sierpień ponieważ wtedy planujemy warsztaty! 

Gratulujemy pozostałym zwycięzcom i mamy nadzieję, że wszyscy będziemy się świetnie bawić i edukować zarazem :)

Skontaktuj się z autorem