zamknij

Spotkanie po miesiącach

0

W środę 10 czerwca odbyło się kolejne spotkanie naszego projektu „Escaperoom- Rum Tum Tum”, które trwało dwie godziny. Widzieliśmy się pierwszy raz twarzą w twarz od bardzo długiego czasu. Staraliśmy się jednak zachować wszystkie środki ostrożności. Grupa została podzielona według wcześniejszych ustaleń, gdyż w związku z ostatnimi zaostrzeniem przepisów wszystkie osoby nie mogą przebywać w tego rozmiaru sali.

Na początek porozmawialiśmy o kolejnym etapie naszych działań, czyli zrobieniu miniescaperoomów w budynku Gubińskiego Domu Kultury w sali widowiskowej. Następnie rozdaliśmy koszulki, skarpetki oraz opaski na rękę. Pozostałe gadżety młodzież dostanie po zakończeniu następnego etapu.


Zadaniem uczestników było „zagospodarowanie” miejsca w sali gdzie będzie się znajdował miniescaperoom. Jedyną alternatywą jest przygotowanie sceny tak, aby powstały dwa rozdzielone kurtyną pomieszczenia. Jednak dla młodzieży to kolejne wyzwanie, które ich nie zniechęca. Obydwie grupy zaprojektowały pokoje według swoich wcześniejszych planów. Do zwizualizowania projektu, grupy wykorzystały tablet i rysik dzięki któremu na zdjęciu pomieszczenia narysowały meble i rekwizyty. Na koniec przygotowano listę rzeczy, które trzeba zdobyć, aby stworzyć Escaperoom.


Cieszymy się, że w końcu możemy się spotykać i kontynuować projekt tak, jak ma wyglądać. Stęskniliśmy się za sobą, ale nie popsuło to naszych relacji. Uczestnicy nie mogą się doczekać kolejnych działań.

 

Skontaktuj się z autorem