zamknij

Anioły z nagrodami

0

Jedną nagrodę specjalną i 12 głównych przyznało jury tegorocznego Gminnego Konkursu Plastycznego „Anioły, gwiazdy, szopki i stroiki” w Trzydniku Dużym. Organizatorzy z miejscowego ośrodka kultury i pracowni orange chcą uhonorować wszystkich uczestników artystycznych zmagań, a trofea rozesłać po świąteczno-noworocznej przerwie szkolnej.

W tym roku członkowie jury ocenili 30 propozycji, biorąc pod uwagę przede wszystkim pomysłowość, staranność i samodzielność wykonania prac oraz różnorodność materiałów.

Te i inne kryteria najlepiej spełniła Julia Skórka ze Szkoły Podstawowej w Olbięcinie, która jako jedyna otrzyma nagrodę specjalną. Kolejnych 12 autorów odbierze nagrody główne. Otrzymają je: Aleksandra Patkowska i Karolina Wojtan z Publicznego Przedszkola w Olbięcinie, Lena Cieślak, Patrycja Ćwikła, Dominika Gołąb i Tomasz Wieczorek ze Szkoły Podstawowej w Olbięcinie, Wiktor Brankiewicz, Bartłomiej Cieślik i Marcel Zmorczyński ze Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym, Julia Partyka i Nikodem Suchora ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Ziemiańskiej oraz Sebastian Zawół ze Szkoły Podstawowej w Łychowie Gościeradowskim.

Najciekawsze prace można oglądać jeszcze przez miesiąc na pokonkursowej wystawie w Pracowni Orange, działającej w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Skontaktuj się z autorem