zamknij

Nowy sezon kulturalny

0

Gminny Ośrodek Kultury oraz Pracownia Orange w Trzydniku Dużym rozpoczyna zapisy na zajęcia w nowym sezonie artystycznym. Większość z nich jest bezpłatna, a pierwsze spotkania są planowane w październiku.

W ofercie GOK i Pracowni są przede wszystkim pozycje, które cieszyły się zainteresowaniem uczestników zajęć w poprzednich latach. Nowa jest propozycja dla tancerzy, którzy pierwsze spotkanie mają już za sobą.

Tak jak przed wakacjami w trzydnickiej placówce swoje zainteresowania artystyczne będą mogli rozwijać plastycy, wokaliści i muzycy. Zajęcia plastyczne poprowadzi Magdalena Ciosek, które będą odbywać się w sali pracowni orange, wokalu i gry na klawiszach będzie uczyć Sławomir Nowak, zaś młodzi gitarzyści będą pracować pod kierunkiem Stanisława Długosza.

Plastycy będą się spotykać we wtorki, a zajęcia dla klawiszowców i wokalistów będą się odbywać od poniedziałku do piątku. Skorzystanie z tych propozycji nic nie kosztuje.

Nauka gry na gitarze kosztuje 40 złotych, a termin spotkań został wyznaczony na poniedziałki. Z kolei w soboty w trzydnickim ośrodku kultury będą się odbywać zajęcia z elementami hip-hop street dance. Na pierwszym spotkaniu z instruktorką Edytą Zimak, która doskonaliła swoje umiejętności m.in. w szkole znanego choreografa i nauczyciela tańca Agustina Egurroli, pojawiło się około 40 chętnych, ale lista uczestników nie jest zamknięta.

Informacje w sprawie wszystkich propozycji GOK oraz Pracowni w Trzydniku Dużym na nowy sezon można uzyskać osobiście w jego siedzibie, bezpośrednio u instruktorów, albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Rodzice potencjalnych uczestników zajęć są proszeni o wypełnienie formularzy, dostępnych w placówce lub na jej profilu na Facebook'u.

Skontaktuj się z autorem