zamknij

Rowerzyści w rocznicę wybuchu wojny

0

Miłośnicy historii i turystyki rowerowej z gminy Trzydnik Duży mogą spędzić najbliższą niedzielę w plenerze, a przy okazji wykazać się wiedzą i... wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy skorzystać z propozycji udziału w Rajdzie "Z historią na rowerze", który odbędzie się 22 września i będzie nawiązywać do 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

O 13.00 zainteresowani mogą wystartować z jednej z sześciu świetlic wiejskich w gminie Trzydnik Duży, gdzie otrzymają karty potrzebne w kolejnych miejscach. W każdym będą rozwiązywać zadania i zbierać punkty. By ukończyć rajd trzeba zaliczyć zadania z co najmniej pięciu świetlic w - Rzeczycy Księżej, Rzeczycy Ziemiańskiej, Węglinie, Łychowie Gościeradowskim, Woli Trzydnickiej, Budkach i Olbięcinie. Meta została wyznaczona przy Pracowi Orange w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, gdzie trzeba dotrzeć do 16.00, by m.in. wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Na wyprawę nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy w niedzielę 22 września stawić się w jednej z wymienionych świetlic. Osoby, które chcą uzyskać więcej informacji wcześniej mogą się w tej sprawie kontaktować telefonicznie z gminnym koordynatorem sportu Robertem Nowosadem.

Skontaktuj się z autorem