zamknij

Powiatowe Spotkania Poetów w Trzydniku Dużym

0

Przez wiele lat Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym gościł uczestników konkursów recytatorskich wiersza autorskiego, ale od 2017 roku impreza odbywa się pod hasłem "Stacja poezja". Jej pomysłodawcy zrezygnowali z oceniania uczestników, oferując w zamian możliwość, nie tylko prezentowania swoich tekstów, ale również opowiadania o pisaniu i twórczych doświadczeniach, w kameralnej atmosferze, bez presji związanej z rywalizacją.

Wiek ani dorobek literacki uczestników nie mają znaczenia. Każdy sam czyta lub recytuje dwa napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce, których nie prezentował w poprzednich edycjach poetyckich spotkań w Trzydniku Dużym.

Termin nadsyłania tekstów do miejscowego ośrodka kultury upływa 23 września, a jubileuszowe spotkanie odbędzie się cztery dni później.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w trzydnickim ośrodku kultury, pracowi orange albo 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, które jest współorganizatorem imprezy.

Skontaktuj się z autorem