zamknij

Kto chce robota?

1

Zjazd już niebawem! Ostatnio napisałam dziwną historyjkę o trzech gościach, którzy będą z nami w tych dniach. Chodziło w niej o roboty, a dokładnie Photoa, Lego BOOST i mBOTa. Dlaczego o nie? 

Jak wiecie, z okazji Zjazdu przygotowałyśmy specjalne wyzwanie! Wasze zadanie, to przygotowanie filmiku o tym Jak nowe technologie wpłynęły na życie mieszkańców?. Najlepsze z nich zostaną pokazane wszystkim uczestnikom Zjazdu na dużym ekranie. Dodatkowo zwycięskie Pracownie dostaną ekstra roboty. Pracownia, która wygra wyzwanie, otrzyma robota Photona. Ta, która zajmie drugie miejsce Lego BOOTS, a trzecie mBOTa. 

Te roboty są naprawdę świetne! Robot Photon został wymyślony przez polskich studentów i będzie uczył się wraz z Wami. Przybył na ziemie po zderzeniu z asteroidą i teraz jego przyszłość będzie leżeć w Waszych rękach. Zobaczcie filmik, aby lepiej go poznać (niech tytył Was nie zmyli). 

 

Pracownia, która zajmie drugie miejsce dostanie robota Lego BOOST. Długo na niego w Polsce czekaliśmy, ale warto było. Jest to połączenie ulubionych klocków lego z programowaniem. Jak dla mnie to kwintesencja nauki przez zabawę. Zobaczcie co potrafi. 

 

 

Kolejna Pracownia, ta, która zajmie trzecie miejsce, może wrócić do swojej miejscowości z mBOTem. Tego robota wyróżnia trwałość, niezwykła jakość materiałów i możliwość rozwijania go. Można dokupić do niego dużo czujników i "ubranek", więc gdy poznacie wszystkie jego moce, po prostu dokupicie mu kolejne :D. Wstawiam filmik po angielsku, ponieważ nie znalazłam dobrego po polsku. Mam nadzieję, że będzie dla Was zrozumiały. 

 

 

To co teraz? Bierzcie kamery, smartphony, aparaty w ręce i do ROBOTY! 

Skontaktuj się z autorem