zamknij

Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów

0

Można miło spędzić czas w towarzystwie rówieśników, a przy okazji zdobyć nowe umiejętności. Gminny Ośrodek Kultury i Pracownia Orange w Trzydniku Dużym zachęcą mieszkańców do udziału w bezpłatnych warsztatach rękodzielniczych.

Propozycja jest skierowana także do mieszkańców pozostałych gmin powiatu kraśnickiego, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani ta ofertą powinni się zgłaszać jak najszybciej. 

Zajęcia ze skrzynkami, butelkami, deskami i innymi surowcami będą się odbywać 25 i 26 czerwca, a poprowadzi je opiekunka Klubu Seniora "Radość", działającego przy GOK w Trzydniku Dużym, a warszaty odbywać się będą w Pracowni Orange. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 czerwca.

Pomysłodawcy zachęcają do skorzystania z tej propozycji zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a po szczegółowe informacje zapraszają do ośrodka kultury. Można je uzyskać osobiście w siedzibie placówki albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26. 

Rękodzielnicze zajęcia dla seniorów finansują Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, wsparcie wolontarjackie zapewnia Pracownia Orange w Trzydniku Dużym.

Skontaktuj się z autorem