zamknij

Z najlepszymi życzeniami dla kochanych Babć i Dziadków!

0

W czwartkowe popołudnie 7 lutego w bibliotece w Zajączkowie obchodziliśmy minione już święto, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. Dla bohaterów tej uroczystości, czyli jakże drogich nam babć i dziadków została przygotowana  akademia, której przebieg umilił występ wokalny Oli Piotrowskiej.

W recytowanych wierszach mogliśmy usłyszeć min. te piękne stwierdzenia: „…u babci jest słodko, babcia kochana jest jak druga mama, lubi rozpieszczać, przytulać czule, a dziadek serce otworzy, podsunie czekoladę, o dawnych czasach opowie i zawsze z sukcesów Twoich się cieszy…”

Do wspólnych życzeń dołączył się również wójt Zbigniew Piątek, który przybył na tę uroczystość. Na dworze zostało rozpalone ognisko i były pieczone kiełbaski. Wszystkie dzieci otrzymały batoniki, a sołtys Zajączkowa - Lidia Szymkiewicz za odwagę i poświęcenie młodych artystów nagrodziła czekoladami.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, siły, spokoju, uśmiechu, energii na każdy dzień oraz samych dobrych i szczęśliwych dni.

 

Skontaktuj się z autorem