zamknij

Siatkarze z orkiestrą.

0

Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzydniku Dużym nie był, ale chore dzieci mogły liczyć na wsparcie drużyn i organizatorów tradycyjnego turnieju siatkówki. Zawody odbyły się w niedzielę 13 stycznia o 15.00 w hali miejscowego gimnazjum.
W turnieju startowały zespoły, składające się z co najmniej 6 osób, w tym obowiązkowo jednej kobiety lub dziewczyny, a zgłoszenia będą przyjmowane w dniu rozgrywek. Wiek zawodniczek i zawodników nie maiał znaczenia.

Wszystkie drużyny otrzymały podziękowania i słodkie upominki, a pieniądze, które organizatorzy z urzędu gminy przeznaczyli na nagrody dla nich, zasilą konto Fundacji WOŚP. 

Pracowania Orange także włączyła w działania WOŚP projektując plakaty i dyplomy na turniej siatkówki.

Takie turnieje na rzecz orkiestry w Trzydniku Dużym są organizowane od ponad 20 lat. Przed rokiem do rywalizacji przystąpiło 5 ekip, z których najlepszy okazał się pierwszy zespół Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży. Drugie miejsce zajęli "Niedzielni Siatkarze", na trzeciej pozycji uplasowali się "Tatusiowie", a poza podium były "Dzikie Koty" i "Trzydnickie Diabły".

 

Skontaktuj się z autorem