zamknij

Tydzień Pracowni Orange 2018. Zapraszamy do wspólnego świętowania

0

Andrzejkowe przepowiednie przyszłości w Pracowniach Orange.

Z uwagi na prośby Pracowni przedłużamy przyjmowanie prac konkursowych do 10 grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 grudnia.

Zaproście mieszkańców na wydarzenia, warsztaty, czy dowolne zajęcia, aby w Tygodniu Pracowni wspólnie przyjrzeć się przyszłości. Możecie te wydarzenia organizować wg swoich pomysłów lub skorzystać z naszych podpowiedzi, które udostępnimy Wam 16.11.2018.

Jeśli chcecie dołączyć do wspólnej zabawy i uczestniczyć w Tygodniu Pracowni weźcie udział w wyzwaniu na platformie „Tydzień Pracowni Orange 2018” (dodatkowo dostaniecie 100 punktów). Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21.11.

Do 40 Pracowni, które zgłoszą się jako pierwsze, wyślemy pakiety specjalne: balony, lizaki, girlandy i plakaty, które uatrakcyjnią organizowane przez Was wydarzenia.

W ramach Tygodnia Pracowni Orange, zapraszamy Was do udziału w konkursie „Nasza miejscowość 2050”.

Nagrodami konkursowymi są:

1.wizyta Ani Guzik w Waszej Pracowni – spotkanie z mieszkańcami,

2.lekcja o kosmosie z wykorzystaniem VR,

3.robot Photon EDU

4.warsztaty z montażu filmów na smartfonach

5.inne niespodzianki

Zadanie konkursowe to: Jaka przyszłość czeka mieszkańca Waszej miejscowości w 2050 roku? Jak będzie żył, co będzie robił?

Forma dowolna: film, tekst, wiersz, scenariusz, sztuka, grafika, rysunki lub inna. Możecie przygotować zadanie wspólnie z mieszkańcami Waszej miejscowości podczas Tygodnia Pracowni Orange.

Liczy się trafność obserwacji, nowoczesna forma przekazu, ale także odniesienie się do lokalnej tradycji. Jury wybierze 5 laureatów.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i wróżymy Waszej Pracowni świetlaną przyszłość!

Jeśli macie pytania piszcie na adres: tydzienpracowni@greatminds.pl 

Skontaktuj się z autorem