zamknij

Drużyna "Burza" nie do pokonania

0

Na "Burzę" Trzydnik Duży nie ma mocnych. Ubiegłoroczni triumfatorzy Letniego Turnieju Piłki Nożnej w Trzydniku Dużym wygrali również tegoroczne zawody, które odbyły się na miejscowym "Orliku" w piątek 6 lipca.

Do rywalizacji przystąpiło 6 ekip, podzielonych na dwie grupy. "Burza" Trzydnik Duży wygrała wszystkie swoje mecze, pokonując kolejno "Dziki z Afryki" 1:0, "Nieobliczalnych" 5:1, zespół "Moskwa & Zielonka" także 5:1 i w finale - "Krzywy Dyszel" 2:1. 

Zwycięska ekipa zagrała w składzie: Sebastian Sołtys, Sebastian Szabat, Damian Brzuszkiewicz, Kacper Ryś, Krystian Pernal, Paweł Ożóg, Norbert Ożóg, Damian Pokwapisz, Piotr Szymański i Damian Robak.

Drugie miejsce zajął "Krzywy Dyszel", a na trzecim stopniu podium stanęła "Moskwa & Zielonka", która w decydującym spotkaniu pokonała "Dziki z Afryki". Walka o trzecią lokatę była bardzo emocjonująca. W regulaminowym czasie w meczu "Moskwa & Zielonka" - "Dziki z Afryki" był remis 2:2. Po dogrywce wynik nie zmienił się i o wszystkim decydowała seria rzutów karnych, w których "Moskwa...." pokonała rywali 3:2.

 

Poza podium uplasowały się kolejno - "Dziki z Afryki", "Trzydnickie Diabły" i "Nieobliczalni". 

Najlepszym zawodnikiem turnieju w opinii kapitanów, sędziów i organizatorów, był Sebastian Sołtys z "Burzy" Trzydnik Duży, najlepszym bramkarzem - Jakub Nowakowski reprezentujący "Dziki z Afryki", a tytuł króla strzelców został zdobywca 5 goli - Mateusz Staniec z zespołu "Moskwa & Zielonka". 

Trzy najlepsze drużyny odebrały puchary, najlepsi zawodnicy - statuetki, a wszystkie ekipy otrzymały sprzęt sportowy. 

Skontaktuj się z autorem