zamknij

Wakacje w Pracowni Orange.

0

Pracownia Orange i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają dzieci wieku 4-10 lat na spektakl ,, Proszę Słonia” , koncert ,,Bajkowo i filmowo”.

4 lipca (środa) wyjazd 10.00
12.30 – 13.50 - Spektakl ,, Proszę Słonia”

Proszę Słonia

Proszę słonia Ludwika Jerzego Kerna to dla wielu z nas powrót do dzieciństwa, zarówno jeśli chodzi o ulubioną lekturę, jak i wspomnienie starych „Dobranocek”. Tym razem historię chłopca, który nie umiał urosnąć i… słonia, który rósł ponad miarę, przenosimy na scenę.

Pinio, kilkuletni chłopiec, jest najmniejszy w swojej klasie. To właśnie jest olbrzymim zmartwieniem jego rodziców, którzy codziennie podają mu garść witamin: „na rośnięcie!”. Pastylki zamiast do buzi Pinia wpadają – w tajemnicy przed rodzicami oczywiście – do trąby porcelanowego słonia Dominika. W efekcie zamiast wielkiego syna rodzice zostają posiadaczami wielkiego słonia, który z każdym dniem coraz bardziej wypełnia ich dom…

Ale to nie koniec. Słoń dziwnym sposobem – oprócz tego, że wciąż rośnie – zaczyna mówić i poruszać uszami, a w końcu chodzić. Staje się największym porcelanowym słoniem na świecie, wzbudzając tym samym powszechne zainteresowanie i stając się łakomym kąskiem tak dla kolekcjonerów osobliwości, jak i dla zwykłych rzezimieszków. Spektakl dla widzów od lat 4.

13.50 – 14.10 – Przerwa

14.10-15.00 – Koncert ,,Bajkowo i filmowo”

Bajkowo i filmowo ...

To muzyczna podróż w świat bajek, baśni i krainy marzeń. Podróż pod czas, której najbardziej znane przeboje filmowe przeniosą naszych Milusińskich w magiczny świat przygód, tajemniczych wątków
i zabawnych historii. Muzyka nie tylko z filmów i bajek Walta Disneya w wykonaniu Orkiestry Kameralnej i solistki.

W programie piosenki i melodie
z takich filmów jak: Kraina Lodu, Harry Potter, Scheherezada, Piraci z Karaibów, Alladyn, Tarzan, Pocahontas, Dzwonnik
z Notre Dame, Król Lew, Piękna i Bestia, Mój Brat Niedźwiedź, Madagaskar i inne...

Wyjazd bezpłatny.

Skontaktuj się z autorem