zamknij

Spotkanie integracyjne

0

24 maja 2018 r. odbyło się spotkanie integracyjne Pogodnego Klubiku w siedzibie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji Gminy Skrzyszów, popularnie zwanego Rybakówką.

Seniorzy własnoręcznie przygotowali smakołyki na towarzyszącego spotkaniu grilla, wszystko zgodnie z przepisami pozyskanymi na warsztatach kulinarnych. Tradycyjnie, nad ogniem czuwali: niezastąpiony pan Broniu, na zmianę ze swoim "ogniowym" asystentem - panem Józefem, których od czasu do czasu wspomagały pani Irenka, pani Krysia i pani Basia. Dzięki takiemu nadzorowi, wszystkie grillowe przysmaki zostały upieczone perfekcyjnie.

Podczas spotkania, pani Marysia – klubikowa kreatorka wizerunku, zorganizowała dla seniorów szybki kurs wizażu, pod którego wpływem, kilkoro uczestników postanowiło nieco zmienić swój image. Wszystkie przesłanki wskazują na to, że w Pogodnym Klubiku nadchodzi nowy trend – moda na długie, kasztanowe loki.

Spotkanie wzbogaciły także taniec i muzyka, nie zabrakło tradycyjnych piosenek biesiadnych w wykonaniu chóru seniorów, które zwabiły nawet dostojnego, złotego bażanta, który postanowił wpaść z wizytą. Nad wszystkim czuwała kierowniczka wesołej brygady, nieoceniona organizatorka - Ewa Siedlik. Co najważniejsze, jak zawsze podczas spotkań Pogodnego Klubiku grillowaniu i wesołej zabawie towarzyszyła niepowtarzalna atmosfera wzajemnej życzliwości i szacunku. Bo nasi kochani seniorzy to wyjątkowa grupa, której każdy może pozazdrościć entuzjazmu, umiejętności bycia razem i docenienia tego, co w życiu ważne – bliskości drugiego człowieka. To właśnie u seniorów Pogodnego Klubiku można zawsze znaleźć receptę na dobry nastrój, radość życia, dystans do siebie i świata. Gorąco polecamy! Doborowe towarzystwo zagwarantowane.

 

Skontaktuj się z autorem