zamknij

8 MARCA w Pracowni Orange

0

Franciszek Kwiecień- Wójt Gminy Trzydnik Duży i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym oraz grupa inicjatywna wraz z wolontariuszami Pracowni Orange w Trzydniku Dużym serdecznie zapraszają na obchody Dnia Kobiet 8 marca. 
W programie:
- występy dziecięcych zespołów
- wykład specjalisty inżynierii przeciwstażeniowej i pokaz produktów kosmetycznych 
- bankiet
- występy lokalnych artystów
- losowanie nagród

Zapraszając Was na obchody Dnia Kobiet mówiliśmy o serii niespodzianek. Słowa dotrzymujemy! :) Aby Was zachęcić pragniemy uchylić Wam rąbka tajemnicy. Na podstawie lokalnej sondy, chcąc jak najlepiej do Was dotrzeć będziemy chcieli stworzyć mini salon piękna. :)

W Pracowni Orange w Trzydniku Dużym gościć będziemy wspaniałe dziewczyny, kobiety, które będą Nam pomagać wyglądać tego dnia pięknie!
Przedstawiamy Wam pokrótce ich sylwetki! :)
Swoją obecnością zaszczycą Nas dziewczyny z Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku z klasy "Wizaż i stylizacja", które bedą prezentować swoje umiejętności pod czujnym okiem nauczyciela. 

Gościć będziemy również Panią Martę Iracką, która z wykształcenia jest filolog romanistyki oraz absolwentką prestiżowej szkoły Centrum Kreowania Wizerunku AESTHETIC, na kierunku specjalizacja ślubna. Ukończyła liczne szkolenia oraz warsztaty związane z techniką makijażu m.in z Ewa Gil. Brała udział w projektach oraz akcjach, które pozwoliły mi dostrzec jak wiele możliwości niesie za sobą sztuka wizażu. Jej praca opiera się głównie na makijażach ślubnych oraz okolicznościowych. Jej drugą pasją są języki obce i podróże. Uchylając tajemnicy, Marta będzie z Nami po to by Was malować. 

Kolejną wspaniałą osobą, która będzie miała swoje miejsce w naszym mini salonie piękności będzie Pani Justyna Widarska. Bibliotekarka, która oprócz polecenia dobrej książki, podpowie jak się malować, jakie kolory do Ciebie pasują, oraz czym to robić najlepiej. Szminki i pędzelki, uwielbiała już jako mała dziewczynka. Podczas kursu I i II stopnia poszerzyła swoją wiedzę na temat wizażu i technik makijażu. Dzięki praktyce na koleżankach, sąsiadkach i wszystkich kobiet w rodzinie wie jak okiełznać makijaż- ten na co dzień jak i od święta. Nie boi się kolorów. Lubi czerwone usta tak samo mocno jak i czerwony lakier na paznokciach, którymi od roku też się zajmuję. Efektami swoich prac dzieli profilu :https://www.facebook.com/ManiaMalowaniaJustine/?ref=br_rs
Justyna tego dnia zaprezentuje także wykład z analizy kolorystycznej.

Każda z Nas uwielbia świecidełka. Pani Sylwia Zięba, która ukończyła studia pedagogiczne o specjalności animacja kultury, od wielu lat pasjonuje się ręcznym wykonywaniem biżuterii. Hobby to odziedziczyła w pewnym sensie po starszej siostrze, która również się tym interesowała o ona jako nastolatka przyglądała się i podziwiała wytwory. Na studiach uczestniczyła jeszcze w kilku warsztatach z twórczości biżuteryjnej, co umocniło jeszcze bardziej jej zainteresowanie w tym kierunku. Hand made to jej pasja, przestrzeń w której się relaksuje, realizuje swoje artystyczne "Ja".PRACOWNIA ORANGE SERDECZNIE ZAPRASZA!
To tylko cześć niespodzianek jakie będą na Was czekać! 
Do zobaczenia!

Skontaktuj się z autorem