zamknij

Nowa pozycja na PS4 VR od Klubu GROFAN

0

W naszym Klubie Gier i Fantastyki GROFAN działa obecnie ponad 20 wolontariuszy - młodych, zdolnych, pracownitych ludzi, którzy uwielbiają planszówki, gry wideo oraz filmy z gatunku fantasy, horror czy science-fiction. W zeszłym roku uzgodniliśmy, by co miesiąc zbierać nieobowiązkowe składki (po 10 zł) na Klub, dzięki czemu mielibyśmy fundusze na zakup we własnym zakresie nowych gier (szczególnie tych droższych i zaawansowanych).

 

Przez cztery miesiące udało nam się uzbierać 290 zł i po długim debatowaniu postanowiliśmy zakupić pierwszą dużą grę na konsolę Plastation 4. Padło na Skyrim VR, dzięki któemu można wykorzystać w 100% moc gogli trójwymiarowych. Od teraz gracze mają możliwość walki wręcz mieczem lub toporem, strzelania z łuku lub kuszy, odczynania zaklęć w pełnej trójwymiarowej przestrzeni.

 

W Skyrim można grać magiem, złodziejaszkiem, wojownikiem, wtępować do gildii i organizacji, a dzięki dodatkom jak Dawn Guard czy Dragonborn można walczyć z wampirami i odkrywać tajemnice innego, demonicznego wymiaru. Jednakże największą zaletą jest walka... ze smokami! Można teraz wywijać przed telewizorem piruety i spalić dodatkowo masę kalorii!

 

W naszym gronie już ustaliliśmy, że kolejne składki zarezerwowane będą na zakup dużej gry planszowej opartej na słowiańskiej mitologii: STWORZE.

Skontaktuj się z autorem