zamknij

PROMYCZEK DOBRA W KREATYWNYM KOSTIUMIE

0

  27 stycznia 2018r. z łękawickiej remizy w stronę 4-letniej Natalki z Szynwałdu pofrunął promyczek dobra, ubrany w kreatywne kostiumy radosnych uczestników V CHARYTATYWNEGO BALU, zorganizowanego przez Klub Kobiet Kreatywnych GRACJA.
     Po raz kolejny liczne grono gości bawiło się i pomagało, uczestnicząc w kolorowym balu karnawałowym i po raz kolejny inwencja twórcza oraz pomysłowość przygotowanych kostiumów przerosła wszelkie oczekiwania. Było historycznie, bajkowo oraz regionalnie, powiało klimatem dzikiego zachodu, nie brakło również akcentów ludowych. Niezwykle radosna była grupa rozśpiewanych cyganów, którzy przy dźwiękach akordeonu i gitary bawili gości podczas przerw w tańcu. Jak zwykle na wysokości zadania stanął duet wodzirejów w osobach Łukasza Koszyka i Romualda Gębali, a taneczne rytmy ubogaciło profesjonalne oświetlenie pod batutą Józefa Kędzierskiego. Bogaty bufet zaserwowały członkinie Gracji, własnoręcznie przygotowując wszystkie przekąski i dania.
     Jednym z uczestników balu był Dawid Kapustka, na rehabilitację którego były przeznaczone zbiórki z poprzednich balów. W tym roku postanowił bawić się z innymi, świetnie radząc sobie na parkiecie, pomimo iż w dalszym ciągu korzysta z wózka inwalidzkiego. Dawid wraz ze swoją taneczną partnerką zostali jednogłośnie wybrani na króla i królową balu. Za swoją aktywność oraz wielokrotną pomoc w kwestiach promocji, Dawid został uhonorowany przez Gracjanki medalem „Kreatywny i aktywny z KKK GRACJA”. Tort ufundowany przez Dawida w podziękowaniu za dotychczas otrzymane wsparcie smakował wybornie i z pewnością potwierdził przysłowie, że do serca najłatwiej trafić przez żołądek.
    Następny promyczek dobra ubrany w kreatywny kostium już za 361 dni
                                                                                                                                             Jolanta Furtak

Skontaktuj się z autorem