zamknij

Magiczne otwarcie "Pracowni Orange"

0

Jedna z 26 w Polsce „Pracownia Orange” w Trzydniku Dużym oficjalnie otwarta. W uroczystości, która odbyła się w piątek 26 stycznia.
O tym jak zrodziła się ta koncepcja opowiadał Łukasz Ufniarz, który razem z innymi instruktorami miejscowego ośrodka kultury byli pomysłodawcami utworzenia pracowni. Osiągnięcie tego celu nie byłoby możliwe bez wsparcia internautów, ponieważ to ich głosy zadecydowały, że Fundacja Orange postanowiła utworzyć taką pracownię m.in. w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali wójt Franciszek Kwiecień, przewodniczący rady gminy Marek Kosikowski, radny powiatowy Henryk Flis oraz najmłodsza uczestniczka uroczystości i jedna z wolontariuszek.
Na koniec organizatorzy zafundowali gościom pokaz cyrkowo-iluzjonistyczny. Duet magików zaprezentował m.in. elementy żonglerki i akrobacje z obręczami, a nawet sztuczkę z... żywym królikiem. 

Już w przyszłym tygodniu będzie gościć seniorów z gminy Trzydnik Duży, którzy wezmą udział w spotkaniu noworoczno-karnawałowym.

Skontaktuj się z autorem