zamknij

Ożywiamy Bazę Inspiracji – poznaj nowe zasady grywalizacji

0

Mamy już blisko 636 dowodów na to, że kreatywność to niezwykle mocna strona zespołów Pracowni Orange. Dzięki pomysłom i projektom dodawanym przez Was do Bazy Inspiracji – bo o nich właśnie mowa – wiemy już na przykład jak stworzyć objazdowy klub integracji międzypokoleniowej mieszkańców w jaki sposób poprzez działania w Pracowni możemy promować naszą miejscowość  oraz zorganizować integracyjne spotkania dla dziadków i wnuków

Teraz nadszedł czas na kolejny etap - czas na realizację pomysłów. Mamy dla Was nowe zadanie: sprawcie, aby Baza Inspiracji ożyła w Waszych Pracowniach i pomysły zmieniły się w rzeczywiste aktywności.

Aby jeszcze skuteczniej zachęcić Was do realizacji inicjatyw z Bazy Inspiracji, zapraszamy Pracownie do wzięcia udziału w nowym wyzwaniu „636”.

Uwaga! Za każdą relację ze zrealizowanego pomysłu otrzymacie nieocenione, niepoliczalne punkty radości, satysfakcji i energii ze wspólnego działania! A także aż 100 punktów w grywalizacji :) Informacje o nowym wyzwaniu znajdują się tutaj!

 

Wraz z wprowadzeniem nowego wyzwania, od dziś zmieniają się nieco zasady przyznawania punktów w grywalizacji. A więc tak:

Dodanie Pomysłu – 2 punkty

Pomysł, który dodatkowo otrzyma godło jakości -  łącznie 4 punkty

Pozostałe zasady punktacji bez zmian.

 

A więc do dzieła, ożywcie Bazę Inspiracji!

Skontaktuj się z autorem